Ramka z imieniem 273 Expand

Ramka z imieniem 273

1 Review(s)

273

Nowy

Ramka z imieniem. Ręcznie malowana ramka z wypukłym i kolorowym imieniem. Zdjęcie stanowi przykład imienia w danym wzorze. Dzięki ramce z imieniem możesz spersonalizować pokój dziecka, wieszając ją na drzwiach lub nad łóżeczkiem. Aby zamówić imię w ramce wybierz wzór i w formularzu zamówienia wpisz imię, które chcesz zamówić. 
Sklep miniavanti.pl poleca ozdobne ramki.

Więcej szczegółów

3-5 dni

69,00 zł

brutto

Ramka z imieniem

Ramki z imieniem ozdobią każdy dziecięcy pokój. 

Rozmiar: ramka 40cm szer. i 17cm wys., grubość ramki 2,5cm. Literki w ramce są wypukłe. 

W zestawie: do każdej ramki dekoracyjna wstążeczka o szerokości 1cm., i taśma dwustronna do przyklejenia ramki np. na ścianę, drzwi lub meble.

W formularzu zamówienia wpisz imię, które chcesz zamówić.  

Oceń 
2016-02-04

Ramka z imieniem 273

Jasiu

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Ramka z imieniem 265

  Ramka z imieniem. Ręcznie malowana ramka z wypukłym i kolorowym imieniem. Zdjęcie stanowi przykład imienia w danym wzorze. Dzięki ramce z imieniem możesz spersonalizować pokój dziecka, wieszając ją na drzwiach lub nad łóżeczkiem. Aby zamówić imię w ramce wybierz wzór i w formularzu zamówienia wpisz imię, które chcesz zamówić. Sklep miniavanti.pl poleca ozdobne ramki.

  Accept

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.