W karju Patataju - Wanda Chotomska, książka z autografem Expand

W karju Patataju - Wanda Chotomska

Nowy

W kraju Patataju - Wanda Chotomska
Bohaterami książki - jak się zapewne domyślacie - są konie wszelakiej maści: kuce i źrebaki, koniki polne i morskie, konie na biegunach, konie pocztowe, cyrkowe, z karuzeli i z bajki oczywiście. Wspaniałe wiersze przypadną do gustu nawet trochę starszym, dzieciom.
miniavanti.pl poleca książki Wandy Chotomskiej

Więcej szczegółów

1-3 dni

35,00 zł

brutto

Książka "W kraju Patataju"

 

autor: Wanda Chotomska
ilustrator: Monika i Adam Świerzewscy
ISBN: 978-83-7758-772-0
liczba stron: 56
rodzaj oprawy: twarda
przedział wiekowy: 1+


Wanda Chotomska
 - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci Pana Astronoma". 

Napisz opinię

Opowiadania i bajki - Grzegorz Kasdepke. Książka z autografem autora

Autor znów zachwyca humorem i niecodziennymi pomysłami. W książce znajdziecie i bajki, krótkie perełki tego gatunku literackiego, i dynamiczne opowiadania, zakotwiczone w codziennym życiu. Jest tu kilka historii ku refleksji, i kilka takich, które wzruszą was do łez! Słowem – Grzegorz Kasdepke w pełnej okazałości!
miniavanti.pl poleca lekturę

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.