Pies z ulicy Bałamutów - Wanda Chotomska, książka z autografem Expand

Pies z ulicy Bałamutów - Wanda Chotomska i Wacław Bisko

Nowy

Pies z ulicy Bałamutów. Książka należy do serii "Muzeum Książki Dziecięcej poleca". Świetna opowieść o psie, który bez opieki, ale za to w butach wyrusza na miasto. W poznaniu zasad poruszania się po mieście pomaga mu policjant. Cała historia opisana z wielkim poczuciem humoru i pięknymi ilustracjami z lat siedemdziesiątych.
miniavanti.pl poleca książki Wandy Chotomskiej

Więcej szczegółów

1-3 dni

28,00 zł

brutto

Książka "Pies z ulicy Bałamutów"

 

autor: Wanda Chotomska, Wacław Bisko
ilustrator: Jerzy Flisak
rodzaj oprawy: twarda
przedział wiekowy: 3+


Wanda Chotomska
 - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci Pana Astronoma". 

Napisz opinię

Leonek i lew - Wanda Chotomska

Leonek i lew - Wanda Chotomska
Wspaniała opowieść o poszukiwaniu w sobie prawdziwej odwagi. Pierwsze wydanie Leonka i lwa miało miejsce w 1976 roku. Historia została przetłumaczona na kilkanaście języków. Książka idealna dla małych i trochę starszych dzieci.
miniavanti.pl poleca książki Wandy Chtomskiej

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.