Muzykalny Słoń Wanda Chotomska Książka z autografem Expand

Muzykalny Słoń Wanda Chotomska

Nowy

Książka dla dziecka. Muzykalny Słoń - autorstwa Wandy Chotomskiej to najnowasza propozycja naszej ulubionej autorki. Pięknie wydany przedruk z 1965 roku. Dowcipna i mądra opowieść o słoniu, który swoją trąbę na inny instrument chciał zamienić. Książka z historią w tle, która uczy i bawi.
miniavanti.pl poleca książki Wandy Chotomskiej

Więcej szczegółów

Dostępny

28,00 zł

brutto

Książka dla dziecka "Muzykalny Słoń"

autor:Wanda Chotomska

ilustracje:Julitta Karwowska-Wnuczak
ISBN: 978-83-7758-472-9

liczba stron:32

wymiary:240x215mm 

Wanda Chotomska - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma".

Napisz opinię

Legendy Polskie - Wanda Chotomska

Legendy Polskie - Wanda Chotomska.
Laktura obowiązkowa w biblioteczce każdego dziecka.
"Legendy są to takie pałeczki w sztafecie pokoleń. Starsi przekazują je młodszym, żeby nie zaginęła pamięć o tym, co kiedyś było, co się dawno, dawno temu zdarzyło"
miniavanti.pl poleca książkę "Legendy Polskie".

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.