Panna Kreseczka Wanda Chotomska Książka z autografem Expand

Panna Kreseczka - Wanda Chotomska

Nowy

Książka dla dziecka "Panna Kreseczka" W.Chotomskiej to najnowsza propozycja naszej ulubionej autorki. 55 lat temu duet: Wanda Chotomska i Bohdan Butenko otrzymali od Świerszczyka zlecenie na stworzenie cyklu historyjek. Co tydzień w latach 1958 i 1959 na ostatniej stronie gazetki ukazywał się odcinek przygód Panny Kreseczki. Dziś pięknie wydana książka zaprasza najmłodszych do świetnej zabawy. 

Więcej szczegółów

Dostępny

40,00 zł

brutto

Książka dla dziecka "Panna kreseczka"

 

autor: Wanda Chotomska

ilustrator: Bohdan Butenko
wydawnictwo: Muza S.A.
rok wydania: 04.09.2013
liczba stron: 64
rodzaj oprawy: twarda

 

Wanda Chotomska - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma".

Napisz opinię

Przygody Jeża spod miasta Zgierza - Wanda Chotomska

"Przygody Jeża spod miasta Zgierza" to perypetie jeża, który wybrał się do Zgierza w poszukiwaniu rodziny, spisane przez Wandę Chotomską. Opisane wartkim dowcipnym wierszem, z pięknymi ilustracjami z początku lat 60-tych. 
miniavanti.pl
poleca "Przygody Jeża spod miasta Zgierza" jako wspaniały prezent dla dziecka

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.