Zając Poziomka - Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski Expand

Zając Poziomka - Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski, książka z grą planszową

Nowy

"To ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić czytelników na spotkanie z Zającem Poziomką, który zabawi Was opowiastkami ze swojego życia. Mamy nadzieję, że polubicie tego najpopularniejszego polskiego zajączka równie mocno jak Wasi rodzice, którzy w dzieciństwie przez wiele lat zaśmiewali się do rozpuku, słuchając o jego zabawnych przygodach"  E.Chotomska
miniavanti.pl poleca książkę Zając Poziomka

Więcej szczegółów

Dostępny

29,00 zł

brutto

Zając Poziomka - autorstwa Ewy Chotomskiej i Andrzeja Marka Grabowskiego to super pomysł nie tylko na prezent dla dziecka!

"Dawno, dawno temu, kiedy Wasi rodzice chodzili do szkoły albo przedszkola, byłem najsłynniejszym zającem w Polsce! Występowałem w telewizji, w programie dla dzieci Tik-Tak. Byłem także gościem wieczorynek. Powstało kilkadziesiąt krótkich filmików z moim udziałem, a nawet bajka muzyczna pod tytułem "Zając Poziomka wśród Piratów".

 

UWAGA! W książce znajduje się gra planszowa dla całej rodziny.

 

Na Państwa życzenie książka może być opatrzona autografem autorów lub dedykacją. W celu uzyskania autografu lub wpisu należy skontaktować się ze sklepem bezpośrednio po złożeniu zamówienia na książkę. 

 

autor: Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski
ilustrator: Iwona Cała
wydawnictwo: Wydawnictwo Literatuta
rok wydania: 2013
wydanie: I

liczba stron: 83
rodzaj oprawy: twarda

ISBN:978-83-7672-218-4
przedział wiekowy: 3+

 

Ewa Chotomska - autorka tekstów piosenek dla dzieci, m.in. Mydło lubi zabawę, Myj zęby, Moja fantazja. Scenarzystka programów telewizyjnych (Tik-Tak, Fasola, Domowe przedszkole, Młynek). Reżyserka wideoklipów. Od ponad trzydziestu lat kierownik znanego z telewizji i licznych koncertów zespołu dziecięcego "Fasolki". Popularna Ciotka Klotka z legendarnego Tik-Taka.

 

Andrzej Marek Grabowski - ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat współpracuje z Telewizją Polską, dla której stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, m.in.: Tik-Taka, Wyprawy Profesora Ciekawskiego, Ciuchcie i Budzik. Autor kilkudziesięciu scenariuszy filmów animowanych, kilkuset piosenek (Witaminki, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Bursztynek) oraz klilku książek. Współzałożyciel zespołu Fasolki, który śpiewa wiele jego piosenek.

Napisz opinię

Kinkiet Gwiazdy duże

Kinkiet Gwiazdy duże
Stylowy kinkiet nie tylko do pokoju dziecięcego. Kinkiet posiada własny włącznik ukryty pod osłonką. 
Wymiary kinkietu: szerokość 22cm, wysokość 20cm, głębokość 10,5cm
W tym samym wzorze można zamówić rówież oświetlenie sufitowe - patrz kategoria "abażury".
miniavanti.pl poleca stylowe kinkiety.

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.