Zając Poziomka - Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski Expand

Zając Poziomka - Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski, książka z grą planszową

Nowy

"To ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić czytelników na spotkanie z Zającem Poziomką, który zabawi Was opowiastkami ze swojego życia. Mamy nadzieję, że polubicie tego najpopularniejszego polskiego zajączka równie mocno jak Wasi rodzice, którzy w dzieciństwie przez wiele lat zaśmiewali się do rozpuku, słuchając o jego zabawnych przygodach"  E.Chotomska
miniavanti.pl poleca książkę Zając Poziomka

Więcej szczegółów

Dostępny

29,00 zł

brutto

Zając Poziomka - autorstwa Ewy Chotomskiej i Andrzeja Marka Grabowskiego to super pomysł nie tylko na prezent dla dziecka!

"Dawno, dawno temu, kiedy Wasi rodzice chodzili do szkoły albo przedszkola, byłem najsłynniejszym zającem w Polsce! Występowałem w telewizji, w programie dla dzieci Tik-Tak. Byłem także gościem wieczorynek. Powstało kilkadziesiąt krótkich filmików z moim udziałem, a nawet bajka muzyczna pod tytułem "Zając Poziomka wśród Piratów".

 

UWAGA! W książce znajduje się gra planszowa dla całej rodziny.

 

Na Państwa życzenie książka może być opatrzona autografem autorów lub dedykacją. W celu uzyskania autografu lub wpisu należy skontaktować się ze sklepem bezpośrednio po złożeniu zamówienia na książkę. 

 

autor: Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski
ilustrator: Iwona Cała
wydawnictwo: Wydawnictwo Literatuta
rok wydania: 2013
wydanie: I

liczba stron: 83
rodzaj oprawy: twarda

ISBN:978-83-7672-218-4
przedział wiekowy: 3+

 

Ewa Chotomska - autorka tekstów piosenek dla dzieci, m.in. Mydło lubi zabawę, Myj zęby, Moja fantazja. Scenarzystka programów telewizyjnych (Tik-Tak, Fasola, Domowe przedszkole, Młynek). Reżyserka wideoklipów. Od ponad trzydziestu lat kierownik znanego z telewizji i licznych koncertów zespołu dziecięcego "Fasolki". Popularna Ciotka Klotka z legendarnego Tik-Taka.

 

Andrzej Marek Grabowski - ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat współpracuje z Telewizją Polską, dla której stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, m.in.: Tik-Taka, Wyprawy Profesora Ciekawskiego, Ciuchcie i Budzik. Autor kilkudziesięciu scenariuszy filmów animowanych, kilkuset piosenek (Witaminki, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Bursztynek) oraz klilku książek. Współzałożyciel zespołu Fasolki, który śpiewa wiele jego piosenek.

Napisz opinię

Pies z ulicy Bałamutów - Wanda Chotomska i Wacław Bisko

Pies z ulicy Bałamutów. Książka należy do serii "Muzeum Książki Dziecięcej poleca". Świetna opowieść o psie, który bez opieki, ale za to w butach wyrusza na miasto. W poznaniu zasad poruszania się po mieście pomaga mu policjant. Cała historia opisana z wielkim poczuciem humoru i pięknymi ilustracjami z lat siedemdziesiątych.
miniavanti.pl poleca książki Wandy Chotomskiej

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.