Kareta z piernika - Wanda Chotomska Expand

Kareta z piernika - Wanda Chotomska, wersja polsko-angielska

Nowy

"Kareta z piernika" w wersji polsko-angielskiej to bardzo romantyczna historia... Słodkie, miodowe, toruńskie pierniki... Ach! Aż ślinka cieknie na samą myśl o nich. Zastanawialiście się kiedyś, jak powstały? Możemy wam tylko zdradzić, że wszystko zaczęło się od młodego piekarczyka Mikołaja, który pokochał Kasię - córkę znanego cukiernika z Torunia...
miniavanti.pl poleca książki Wandy Chotomskiej

Więcej szczegółów

Dostępny

27,00 zł

brutto

Książka " Kareta z piernika" rekomendowana jest przez Fundację ABC, prowadzącą akcję "Cała Polska czyta dzieciom" oraz czasopismo "Wychowanie w przedszkolu" i portal "Czas dzieci".

 

autor: Wanda Chotomska
ilustracje: Ewa Poklewska - Koziełło
ISBN:  978-83-61-224-37-2
oprawa: twarda

Wanda Chotomska - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma".


Napisz opinię

Podróże na piórze - Wanda Chotomska

Podróże na piórze - Wanda Chotomska. Zbiór wierszy autorki z zabawnymi ilustracjami Marty Kurczewskiej. Autorka bawi słowem, przysłowiami i idiomami na najwyższym poziomie. W zbiorze znajdują się wiersze całkiem nowe i te starsze, najbardziej znane i cenione. 
miniavanti.pl poleca na prezent książkę "Podróże na piórze"

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.