Pięciopsiaczki - Wanda Chotomska, książka z autografem Expand

Legendy Polskie - Wanda Chotomska

1 Review(s)

Nowy

Legendy Polskie - Wanda Chotomska.
Laktura obowiązkowa w biblioteczce każdego dziecka.
"Legendy są to takie pałeczki w sztafecie pokoleń. Starsi przekazują je młodszym, żeby nie zaginęła pamięć o tym, co kiedyś było, co się dawno, dawno temu zdarzyło"
miniavanti.pl poleca książkę "Legendy Polskie".

Więcej szczegółów

1-3 dni

33,00 zł

brutto

Legendy Polskie - Wandy Chotomskiej tp mądry pomysł na prezent dla młodego czytelnika.

"Legendy są to takie pałeczki w sztafecie pokoleń. Starsi przekazują je młodszym, żeby nie zaginęła pamięć o tym, co kiedyś było, co się dawno, dawno temu zdarzyło. I oczywiście każdy opowiada je po swojemu - coś od siebie doda, zmieni. Legendy, które znajdziecie Państwo w tej książce, opowiedziała mi kiedyś babcia. A teraz, po latach, ja opowiadam je Wam.
Moim Czytelnikom. Starszym, żeby przypomnieli sobie legendy zasłyszane i przeczytane w dzieciństwie, młodszym - z prośbą, żeby przekazali je następnym pokoleniom.
Bo najcenniejszym skarbem każdego narodu jest jego tradycja".
 
Wanda Chotomska


 

autor: Wanda Chotomska
ilustrator: Małgorzata Flis
wydawnictwo: Literatura

rok wydania: 2012
liczba stron: 120
rodzaj oprawy: twarda
format: 175x225mm
ISBN: 978-83-76721-91-0
przedział wiekowy: 5+


Wanda Chotomska
 - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma". 

Oceń 
2013-05-10

Legendy Polskie

Gorąco polecam książkę autorstwa p.Wandy Chotomskiej "Legendy Polskie". Zakupiliśmy książki na zakończenie roku szkolnego dla uczniów II-giej klasy. Pani Wanda podpisała własnorecznie każdą z książek. Serdecznie dziękujemy i polecamy sklep miniavanti.pl

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Wanda Chotomska dzieciom

  "Wanda Chotomska dzieciom" to zbiór utworów wybranych z bogatej twórczości ukochanej poetki dzieci i dorosłych, pięknie zilustrowany przez Artura Gulewicz.
  miniavanti.pl poleca książkę "Wanda Chotomska dzieciom" wszystkim maluchom

  Accept

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.