Pięciopsiaczki - Ewa Chotomska, książka z autografem Expand

Pięciopsiaczki - Wanda Chotomska

Nowy

Pięciopsiaczki - Wanda Chotomska
Urocza historia o psich pięcioraczkach, które przychodzą na świat w domu małej Karoliny. Każdemu z nich należy znaleźć dobry dom.

Książka wpisana na złotą listę Fundacji ABC, prowadzącej akcję "Cała Polska czyta dzieciom". 
miniavanti.pl poleca "Pięciopsiaczki" nawet najmłodszym czytelnikom

Więcej szczegółów

Dostępny

28,00 zł

brutto

Pięciopsiaczki - Wandy Chotomskiej z autografem autorki to super pomysł na prezent dla młodego czytelnika.
Pierwsza strona książki przypomina drzwi. Za tymi drzwiami mieszka całą rodzina: babcia, mama i tata, Karol i Karolina; i psina - Balbina.Balbina też należy do rodziny.A teraz - otwórz drzwi, do tego mieszkania można wejść bez pukania.

fragment książki

 

autor: Wanda Chotomska
ilustrator: Aneta Krella-Moch
wydawnictwo: Literatura

rok wydania: 2010
liczba stron: 72
rodzaj oprawy: twarda
format: 170x240mm
ISBN: 978-83-7672-098-2
przedział wiekowy: 7+


Wanda Chotomska
 - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma". 

Napisz opinię

Podróże na piórze - Wanda Chotomska

Podróże na piórze - Wanda Chotomska. Zbiór wierszy autorki z zabawnymi ilustracjami Marty Kurczewskiej. Autorka bawi słowem, przysłowiami i idiomami na najwyższym poziomie. W zbiorze znajdują się wiersze całkiem nowe i te starsze, najbardziej znane i cenione. 
miniavanti.pl poleca na prezent książkę "Podróże na piórze"

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.