Podróże na piórze - Wanda Chotomska, książka z autografem Expand

Podróże na piórze - Wanda Chotomska

Nowy

Podróże na piórze - Wanda Chotomska. Zbiór wierszy autorki z zabawnymi ilustracjami Marty Kurczewskiej. Autorka bawi słowem, przysłowiami i idiomami na najwyższym poziomie. W zbiorze znajdują się wiersze całkiem nowe i te starsze, najbardziej znane i cenione. 
miniavanti.pl poleca na prezent książkę "Podróże na piórze"

Więcej szczegółów

Dostępny

28,00 zł

brutto

Książka "Podróże na piórze "

autor: Wanda Chotomska
ilustrator: Marta Kurczewska
wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura
rok wydania: 2012
liczba stron: 56
rodzaj oprawy: twarda
format: 168x220mm
ISBN: 978-83-7672-201-6
przedział wiekowy: 3+

 

Wanda Chotomska - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci Pana Astronoma".Napisz opinię

Antyalergiczny ręcznik dla dziecka, ręcznik bambusowy z haftem Panda, Bamboo-line

Antyalergiczny ręcznik dla dziecka, kolekcja Bamboo-line. Ręcznik uszyty z tkaniny bambusowej, która znakomicie chłonie wodę (o 60% bardziej niż bawełna), neutralizuje nieprzyjemne zapachy, dzięki niej ręcznik jest antyalergiczny i antybakteryjny. Neutralny kolor tkaniny jest odpowiedni dla chłopca i dziewczynki. 
miniavanti.pl poleca antyalergiczne produkty z kolekcji Bamboo-line.

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.