Kurczę blade - Wanda Chotomska Expand

Kurczę blade - Wanda Chotomska

1 Review(s)

Nowy

„Kurczę blade” to przezabawne perypetie sympatycznego kurczęcia spisane przez Wandę Chotomską i zilustrowane przez Edwarda Lutczyna. Książka, którą pamiętamy z lat dzieciństwa współcześnie wydana w wersji polsko-angielskiej. 
miniavanti.pl
poleca książkę "Kurczę blade" jako wspaniały prezent dla każdego dziecka

Więcej szczegółów

Dostępny

29,00 zł

brutto

„Kurczę blade” Wandy Chotomskiej z kultowymi już ilustracjami Edwarda Lutczyna to dla wielu niezapomniana książka z dzieciństwa! Przezabawne perypetie sympatycznego kurczęcia teraz w wersji polsko-angielskiej. Książka w ekskluzywnym, kartonikowym, bardzo kolorowym wydaniu to pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego dziecka – małego i dużego!

 

rok wydania: 2010
liczba stron: 24
rodzaj oprawy: książka kartonikowa (board book), wszystkie strony z twardego kartonu
format: 180x190mm
ISBN: 978-83-931805-2-3
przedział wiekowy: 4+

 

Wanda Chotomska - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma".

 

Edward Lutczyn - uwielbiany przez czytelników rysownik o charakterystycznej kresce. Zilustrował ponad 130 książek - do najpopularniejszych należą: "Kurczę blade" Wandy Chotomskiej, "Daktyle" Danuty Wawiłow, "Kolęda myszki" Agnieszki Osieckiej, "Burzliwe dzieje pirata Rabarbara" Wojciecha Witkowskiego oraz "Ksiega nastolatków" Ireny Gumowskiej. Współpracował m.in. z "Przekrojem", "Szpilkami","Wiedzą i Życiem" oraz "Gazeta Wyborczą".

Oceń 
2013-05-10

Pięknie wydana książka. Kolorowa, twarde karty - pamietam tę książkę z lat mojego dzicinstwa. Teraz kupiłam ją dla mojej córki i to jeszcze ze specjalna dedykacja od autorki!!! Super pomysł na prezent dla dziecka. Pamiatka na całe zycie. Goraco polecam te pozycję!!!! ps. Podziękowanie dla Pani ze sklepu miniavanti.pl za szybką realizację zamówienia.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Z piaskownicy w świat - Grzegorz Kasdepke. Książka z autografem autora

  Niektóre wyrazy w książce zostały zastąpione rysunkami, tak, aby i najmłodsi czytelnicy mogli wziąć udział w czytaniu!
  Do czego służy piaskownica? Do zabawy, oczywiście. W piaskownicy można lepić baby z piasku.
  W piaskownicy można zbudować domek, ale piaskownicą można również wybrać się w podróż dookoła świata.
  Jesteście ciekawi jak? Sprawdźcie sami....
  miniavanti.pl zachęca do lektury

  Accept

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.