Smok ze smoczej jamy - Wanda Chotomska Expand

Smok ze smoczej jamy - Wanda Chotomska, wersja polsko-angielska

Nowy

„Smok ze smoczej jamy” książka w wersji polsko-angielskiej to historia żarłocznego Smoka Wawelskiego i Szewczyka Dratewki spisana przez Wandę Chotomską i zilustrowana przez Edwarda Lutczyna. Tak powstała książka niezapomniana, a wręcz kultowa! Książka zawiera kolorowanki.

Więcej szczegółów

Dostępny

29,00 zł

brutto

Książka autorstwa Wandy Chotomskiej „Smok ze smoczej jamy”  to pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego dziecka – małego i dużego! Teraz książka w wersji z kolorowanką na wewnętrznych stronach okładki, miejscem na wklejenie zdjęcia właściciela książki oraz miejscem na rysunek.

 

rok wydania: 2011
liczba stron: 24
rodzaj oprawy: okładka miękka ze skrzydełkami zaginanymi do środka
format: 200x200mm
ISBN: 978-83-931805-7-8
przedział wiekowy: 4+

 

Wanda Chotomska - jedna z najpopularniejszych polskich autorek dla dzieci i młodzieży. Kochana przez miliony czytelników w Polsce oraz za granicą, niedługo jej sława - dzięki tłumaczeniom na angielski - obejmie cały glob ziemski. Napisała ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży (bajki, wiersze, piosenki, opowiadania, sztuki teatralne, audycje radiowe, scenariusze filmowe). Do najsłynniejszych należą m.in.: "Jacek i Agatka", "Kurczę blade", "Przygody Jeża spod miasta Zgierza", "Gdyby tygrysy jadły irysy", "Dziesięć bałwanków", "Pięciopsiaczki", "Dzieci pana Astronoma".

 

Edward Lutczyn - uwielbiany przez czytelników rysownik o charakterystycznej kresce. Zilustrował ponad 130 książek - do najpopularniejszych należą: "Kurczę blade" Wandy Chotomskiej, "Daktyle" Danuty Wawiłow, "Kolęda myszki" Agnieszki Osieckiej, "Burzliwe dzieje pirata Rabarbara" Wojciecha Witkowskiego oraz "Ksiega nastolatków" Ireny Gumowskiej. Współpracował m.in. z "Przekrojem", "Szpilkami","Wiedzą i Życiem" oraz "Gazeta Wyborczą".

Napisz opinię

Opowiadania i bajki - Grzegorz Kasdepke. Książka z autografem autora

Autor znów zachwyca humorem i niecodziennymi pomysłami. W książce znajdziecie i bajki, krótkie perełki tego gatunku literackiego, i dynamiczne opowiadania, zakotwiczone w codziennym życiu. Jest tu kilka historii ku refleksji, i kilka takich, które wzruszą was do łez! Słowem – Grzegorz Kasdepke w pełnej okazałości!
miniavanti.pl poleca lekturę

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.