Fototapeta Chmurki czarne Expand

Fototapeta Chmurki czarne

Humpty Dumpty Room Decoration Humpty Dumpty Room Decoration

Nowy

Fototapeta Chmurki czarne. Ekologiczna, zmywalna fototapeta o prostej kolorystyce, drukowana cyfrową technologią HP Latex. Zamówienie realizowane jest pod konkretny wymiar. Podana cena dotyczy 1m2 fototapety. Zamawiając należy wpisać całkowitą ilość m2 w zaokrągleniu do 1m2 w górę.
Sklep miniavanti.pl poleca ekologiczne fototapety, które tworzą wyjątkowy klimat w każdym pokoju dziecięcym.

Więcej szczegółów

5-7 dni

105,00 zł

brutto

Fototapeta dla dziecka

Instrukcja składania zamówienia na fototapetę
1. Podaj wymiary (wysokość x szerokość) powierzchni, na której będzie kładziona tapeta. 
Do podanego wymiaru zostanie dostosowany wybrany wzór tapety tak, aby jego rozłożenie stanowiło jedną całość.
2. Jeśli powierzchnia zawiera skosy, otwory okienne, drzwiowe zaleca się przesłanie zdjęcia lub rysunku z zaznaczonymi wymiarami.

Na podstawie podanych wymiarów i informacji zostanie przygotowywany projekt i wizualizacja dla zamówionej tapety. Indywidualnie z klientem ustalane jest rozłożenie elementów wyróżniających na tapecie (dla tapet jak: maski, słonie, auta PRL'u, caro itp.)
3. Po zatwierdzeniu projektu przez klienta i wniesieniu opłaty produkt poddany zostaje realizacji. Cykl wykonania produktu trwa od 3-5 dni roboczych. 
Produkt przesyłany jest w kartonowym opakowaniu z załączoną instrukcją oraz specjalnym klejem dedykowanym do naszych tapet. 

 

Fototapety ekologiczne, drukowane cyfrowo technologią HP Latex. Jest to jedna z najwyższych jakości wydruku przy użyciu farb wodnych, bezwonnych, przede wszystkim bezpiecznych dla środowiska.

Pigment nadający kolor zawieszony jest w roztworze wody i lateksu. Wszystkie składniki druku są 100% ekologiczne. Zapewnia to ochronę zdrowia, ponieważ w odróżnienniu do innych farb nie zawiera szkodliwych substancji jak cykloheksanol, który powoduje raka górnych dróg oddechowych. Jest to jedyna metoda druku cyfrowego, która posiada certyfikat „Nordic Swan” – Nordycka Etykieta Ekologiczna.

Dodatkowo bezwonność i neutralność farb wodnych pozwala na umieszczanie wydruków w pomieszczeniach dla dzieci i pomieszczeniach w których występuje kontakt z żywnością.
Podłoże naszych tapet stanowi niemieckiej produkcji papier wzmacniany o gramaturze 295g i pokryty powierzchnią całkowicie zmywalną i odporną na zabrudzenia.

 

Katalog wzorów opiera się na prostych formach, delikatnej i ciepłej kolorystyce.
Nasze fototapety tworzą tło pokoju a nie jego główny motyw otwierając i poszerzając jednocześnie przestrzeń. Ideą takiej aranżacji przestrzeni jest  wspomóc koncentrację dziecka, nie dodawać w tak bogatym świecie zewnętrznym dodatkowych bodźców rozpraszających - kolory, dźwięki, różnorodność form i przepych plastikiem. Chcemy powrócić do podstawowych wartości. Czysta i schludna przestrzeń, naturalne, ekologiczne materiały, geometria i harmonia.
Skala dla wzoru fototapety wynosi: 130cm/90cm 

 

Napisz opinię

Fototapeta Gwiazdki

Fototapeta Gwiazdki. Ekologiczna, zmywalna fototapeta o prostej kolorystyce, drukowana cyfrową technologią HP Latex. Zamówienie realizowane jest pod konkretny wymiar. Podana cena dotyczy 1m2 fototapety. Zamawiając należy wpisać całkowitą ilość m2 w zaokrągleniu do 1m2 w górę.
Sklep miniavanti.pl poleca ekologiczne fototapety, które tworzą wyjątkowy klimat w każdym pokoju dziecięcym.

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.