Dywan dla dziecka bawełniany Ombre Vanilla Soft Pink Lorena Canals 120x160cm. Expand

Dywan dla dziecka bawełniany Ombre Vanilla Soft Pink Lorena Canals 120x160cm.

Lorena Canals Lorena Canals

C-DE-VP

Nowy

Dywan dla dziecka Ombre Vanilla Soft Pink 120x160cm z najnowszej kolekcji dywanów Loreny Canals. Przepiękny, cieniowany dywan bawełniany, który może być prany w pralce. Do jego produkcji użyto jeszcze większej ilości bawełny, dzięki czemu jest taki mięsisty. By zapewnić lepszą przyczepność dywanu do podłogi zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej.
miniavanti.pl poleca dywany Dagrade

Więcej szczegółów

Dostępny

769,00 zł

brutto

Dywan dla dziecka

Najnowsza kolekcja dywanów DEGRE/OMBRE to 5 wzorów nietuzinkowych dywanów. Zachwycają piękną kolorystyką i jakością wykonania. Każdy dywan powstaje z niezwykłą starannością, dlatego każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju.
Charakterystyczną cechą dywanów z kolekcji Degre są cieniowane kolory oraz dekoracyjne frędzle, które wieńczą każdy róg dywanu.

Ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości dywany doskonale sprawdzają się w pokojach
małych dzieci. Nadają się do prania w pralce w 30 stopniach.

Dywany Loreny Canals produkowana są z najwyższej jakości 100% bawełny. Tkane ręcznie, przez co każdy dywan jest unikalny i mogą zaistnieć drobne różnice w kolorze i kształcie. Dywany spełniają wszystkie standardy jakości i bezpieczeństwa względem dzieci.
Posiadają certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, a także certyfikaty AITEX.
W procesie produkcyjnym nie użyto żadnych barwników toksycznych lub zanieczyszczających środowisko. W procesie produkcyjnym nie zatrudniano nieletnich.

Napisz opinię

Dywan bawełniany Bereber Petroleum Lorena Canals 140x200cm

Prostokątny kształt, wykończony małymi plecionkami. Czarne linie tworzą motyw diamentowy. Dywan wykonany techniką pętli, bardzo przyjemy w dotyku.
Dywan można prać w pralce z 9 kg bębnem, więc łatwo utrzymać go w czystości.
Dla lepszej przyczepności dywanu do podłoża, zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej.
miniavanti.pl poleca dywan bawełniany z serii Bereber

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.