Dywan dla dziecka bawełniany MIX Linen Pink Nancy Lorena Canals 140x160cm. Expand

Dywan dla dziecka bawełniany MIX Linen Pink Nancy Lorena Canals 140x200cm.

Lorena Canals Lorena Canals

Nowy

Dywan dla dziecka MIX Linen Pink Nancy.
Bawełniany, mięsisty dywan dla dziecka. Tkany ręcznie z najwyższej jakości 100% bawełny. Dywan jest łatwy w utrzymaniu czystości - można prać go w pralce. 
Wymiary dywanu: 140x200cm lub 90x160cm.
miniavanti.pl poleca bawełniane dywany nie tylko do dziecięcych pokoii.

Więcej szczegółów

Dostępny

999,00 zł

brutto

Dywany dla dziecka 

Nowa kolekcja dywanów MIX to 6 nietuzinkowych kolorów. Jest to oryginalna i wyjątkowa kolekcja nie tylko z powodu dobranych kolorów ale także z uwagi na jej szczytny cel.
Lorena Canals rozwija w Indiach projekt społeczny mający na celu obronę praw dzieci do edukacji. Jest to, obok innych działań tego typu zapoczątkowanych w 2008 roku, najważniejsze przedsięwzięcie projektantki. Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji kolekcji MIX miało na celu promocję i zwrócenie uwagi na problem związany z edukacją w tym kraju. Dywany z kolekcji MIX zostały nazwane od wybranych imion dzieci, które dzięki Lorena Canals mogą uczyć się w szkole. Są to: Ritika, RamLal, Daksh, Aarty, Nancy i Arian.

Dywany Loreny Canals produkowana są z najwyższej jakości 100% bawełny. Tkane ręcznie.
Ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości dywany doskonale sprawdzają się w pokojach małych dzieci. Nadają się do prania w pralce w 30 stopniach.
Dywany Lorena Canals to interesujące, nowoczesne wzornictwo oraz bogata gama kolorystyczna. Dywany dla dzieci posiadają europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa. 

Napisz opinię

Dywan bawełniany Bereber Black 80x230cm, Lorena Canals

Bawełniany, miękki dywan Bereber z frędzlami - absolutna nowość.
Wymiary: 80x230cm
Dywan łatwy do utrzymania w czystości - można prać go w pralce, dlatego Bereber sprawdzi się również w dziecięcym pokoju.  
W celu zapewnienia lepszej przyczepności dywanu do podłogi, zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej.
miniavanti.pl poleca dywany bawełniane

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.