Dywan dla dziecka Kogut Expand

Dywan dla dziecka Koguty

Nowy

Dywan dla dziecka Koguty. Dywan wykonany z bezpiecznego dla dziecka, wełnianego filcu. Inspirowany sztuką ludową. Oprócz swojej podstawowej funkcji, dywan-układanka jest inspiracją do kreatywnej zabawy. Naturalna baza dywanu to pole, na którym dziecko układa kolorowe koguty. Zabawa może trwać w nieskończoność a dywan za każdym razem będzie wyglądał inaczej.
miniavanti.pl poleca filcowe dywany.

Więcej szczegółów

3 tygodnie

1 538,00 zł

brutto

Dywan dla dziecka

Filcowy dywan Koguty dostępny jest w rozmiarach: 160x100cm 160x240cm.
Dywan w Koguty może mieć inny rozmiar - zgodnie z Państwa życzeniem (ale nie więcej niż 170cm długości). Indywidualne zamówienia należy składać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "Kontakt" na stronie głównej naszego sklepu lub mailowo na adres: sklep@miniavanti.pl

Dywan filcowy Koguty to autorski projekt Agnieszki Czop i Joanny Rusin z kolekcji dywan-układanka. Dywan wykonany jest z wełnianego filcu, naturalna baza zadrukowana w kolorowe pasy + worek z kolorowymi elementami do układania.

Postępowanie z wełnianym dywanem filcowym: zaleca się powierzchniowe czyszczenie środkami do dywanów wełnianych. Powstałe plamy usuwać natychmiast, bez rozcierania , przetrzeć delikatnie powierzchnię. Ważne aby mokre miejsce dokładnie osuszyć.

Dywan filcowy Koguty 100% wełny, unikatowy i wykonywany ręcznie.

Napisz opinię

Filcowy dywan układanka Samochody Auta Cars

Dywan wykonany z bezpiecznego dla dziecka, wełnianego filcu. Oprócz swojej podstawowej funkcji, dywan-układanka jest inspiracją do kreatywnej zabawy. Neutralna baza dywanu stanowi pole, na którym dziecko układa kolorowe autka. Zabawa może trwać w nieskończoność a dywan za każdym razem będzie wyglądał inaczej.
miniavanti.pl poleca filcowy dywan do dziecięcego pokoju 

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.