Dywan dla dziecka Cars Expand

Filcowy dywan układanka Samochody Auta Cars

Nowy

Dywan wykonany z bezpiecznego dla dziecka, wełnianego filcu. Oprócz swojej podstawowej funkcji, dywan-układanka jest inspiracją do kreatywnej zabawy. Neutralna baza dywanu stanowi pole, na którym dziecko układa kolorowe autka. Zabawa może trwać w nieskończoność a dywan za każdym razem będzie wyglądał inaczej.
miniavanti.pl poleca filcowy dywan do dziecięcego pokoju 

Więcej szczegółów

3 tygodnie

768,00 zł

brutto

Dywan dla dziecka

Filcowy dywan Samochody dostępny jest w rozmiarach: 100x80cm, 160x100cm ,160x160cm.
Dywan Cars może mieć również inny rozmiar, zgodnie z Państwa życzeniem (ale nie więcej niż 170cm długości). Indywidualne zamówienia należy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce "Kontakt" na stronie głównej naszego sklepu lub mailowo na adres: sklep@miniavanti.pl

Dywan filcowy Cars to autorski projekt Agnieszki Czop i Joanny Rusin z kolekcji dywan-układanka. Dywan wykonany jest z wełnianego filcu, neutralna baza + worek z kolorowymi elementami do układania.
Dywan jest idealny do zabawy, pozwoli rozwinąć wyobraźnię każdego dziecka.

Dywan nagrodzony w konkursie PRODECO 2004 , Zabawka przyjazna dziecku 2008, główna nagroda "Duży Zabawiciel" Zabawka do zabawy 2009.

Postępowanie z wełnianym dywanem filcowym: zaleca się powierzchniowe czyszczenie środkami do dywanów wełnianych. Powstałe plamy usuwać natychmiast, bez rozcierania , przetrzeć delikatnie powierzchnię. Ważne aby mokre miejsce dokładnie osuszyć.

Dywan filcowy Samochody 100% wełny, unikatowy i wykonywany ręcznie.

Napisz opinię

Dywan dla dziecka z filcu Rakieta 88x163cm

Dywan dla dziecka z filcu. Dywan uszyty z dwóch warstw wysokogatunkowego, kolorowego filcu. Będzie ozdobą każdego dziecięcego wnętrza. Dywan szyty ręcznie w Polsce. Łatwo się czyści - można prać ręcznie. 
miniavanti.pl poleca dywany z filcu do dziecięcego pokoju. 
Wymiary: 88 x 163 cm. 

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.