miniavanti.pl to miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają oryginalnych, stylowych, niebanalnych przedmiotów codziennego użytku dla małych i dużych.

Produkty przez nas oferowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale, są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.
Część produktów wykonujemy na indywidualne zamówienie - tak więc są one jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą miniavanti.pl


Firma miniavanti.pl nie jest płatnikiem Vat

 

Dane firmy:


MINIAVANTI.PL Olga Rocka

ul. Bronisława Pietraszewicza "Lota" 11/2

02-790 Warszawa

 

NIP: 125-055-83-76

REGON: 015073119

 

Konto bankowe w mBank:

34 1140 2004 0000 3102 7592 0276

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

 


Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.