Sposoby wysyłki, formy i cennik transportu

 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-7 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem DPD.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż wyłącznie na terenie RP.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu ustalane są w zależności od wagi przesyłki. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka zaklejona jest taśmą pakową a puste przestrzenie wewnątrz w razie konieczności uzupełnione są lekkim wypełniaczem.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu. Jeśli przesyłka zawierałaby towar inny niż zamówiono lub towar został uszkodzony, kurier musi sporządzić protokół uszkodzenia (lub rozbieżności), który będzie podstawą do dochodzenia roszczeń.

         

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:


Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.