Instrukcja obsługi pieska Jacósia - Andrzej Marek Grabowski, książka z autografem autora Expand

Instrukcja obsługi pieska Jacósia - Andrzej Marek Grabowski, książka z autografem autora

Nowy

Instrukcja obsługi pieska Jacósia
Ośmioletnia Kasia Słowik uwielbia psy. Niestety – nie może przygarnąć czworonożnego przyjaciela – na psa kategorycznie nie zgadza się jej tata. Jednak pewnego dnia zdarza się cud. Kasia w niezwykłych okolicznościach znajduje szczeniaczka, którym musi się zaopiekować.
Czy piesek zostanie w jej domu? 

miniavanti.pl poleca książki Andrzeja Marka Grabowskiego 

Więcej szczegółów

1-3 dni

39,00 zł

brutto

Książka z autografem

Na Państwa życzenie, książka może być opatrzona autografem lub dedykacją autora. W tym celu należy skontaktować się ze sklepem, bezpośrednio po złożeniu zamówienia na książkę. 

Poza niesłychanymi przygodami Kasi i jej pupila Jacósia, znajdziecie w książce mnóstwo fachowych porad i informacji o psach. Co zrobić, by nasi czworonożni przyjaciele żyli zdrowo, długo i szczęśliwie? Jeśli kochacie swoje psy, przeczytajcie książkę i zastosujcie się do zawartych w niej wskazówek znawczyni psów doktor nauk weterynaryjnych Sybilli Berwid-Wójtowicz.

 

Autor: Andrzej Marek Grabowski

Ilustrator: Katarzyna Kołodziej
ISBN: 978-83-7672-330-3
Oprawa: twarda
Ilość stron: 112
Kategoria wiekowa: 7+


Andrzej Marek Grabowski - ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Dla Telewizji Polskiej stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, m.in.:p Tik-Taka, Wyprawy Profesora Ciekawskiego, Ciuchcię i Budzik. Autor scenariuszy filmowych i kilkuset piosenek (m.in. Witaminki, Kulfon, co z cieie wyrośnie?, Bursztynek) oraz kilkunastu książek, z których powieść Zenek i mrówki została wpisana na Złotą Listę książek Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Współzałożycie dziecięcego zespołu "FASOLKI", który śpiewa wiele jego piosenek.


Napisz opinię

Zając Poziomka - Ewa Chotomska, Andrzej Marek Grabowski, książka z grą planszową

"To ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić czytelników na spotkanie z Zającem Poziomką, który zabawi Was opowiastkami ze swojego życia. Mamy nadzieję, że polubicie tego najpopularniejszego polskiego zajączka równie mocno jak Wasi rodzice, którzy w dzieciństwie przez wiele lat zaśmiewali się do rozpuku, słuchając o jego zabawnych przygodach"  E.Chotomska
miniavanti.pl poleca książkę Zając Poziomka

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.