Pirat Jędruś - Andrzej Marek Grabowski, książka z autografem autora Expand

Pirat Jędruś - Andrzej Marek Grabowski, książka z autografem autora

Nowy

Pirat Jędruś
Jędruś ma dopiero siedem lat, ale już jest groźnym kapitanem. Wraz z niesforną kompanią piratów pokonuje stuzębnego smoka, przechytrza czarownika Brudasa i zaprzyjaźnia się z królewną Barbatką. Jędruś kocha przygody, ale jest przecież tylko małym chłopcem – dlatego po wielu dalekich wyprawach z radością zawija do portu, w którym czeka na niego mama.
miniavanti.pl poleca tę książkę

Więcej szczegółów

1-3 dni

39,00 zł

brutto

Książka z autografem

Na Państwa życzenie, książka może być opatrzona autografem lub dedykacją autora. W tym celu należy skontaktować się ze sklepem, bezpośrednio po złożeniu zamówienia na książkę. 

Autor: Andrzej Marek Grabowski

Ilustrator: Marcin Bruchnalski
ISBN: 978-83-7672-389-1
Oprawa: twarda
Ilość stron: 152
Kategoria wiekowa: 7+


Andrzej Marek Grabowski - ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Dla Telewizji Polskiej stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, m.in.:p Tik-Taka, Wyprawy Profesora Ciekawskiego, Ciuchcię i Budzik. Autor scenariuszy filmowych i kilkuset piosenek (m.in. Witaminki, Kulfon, co z cieie wyrośnie?, Bursztynek) oraz kilkunastu książek, z których powieść Zenek i mrówki została wpisana na Złotą Listę książek Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Współzałożycie dziecięcego zespołu "FASOLKI", który śpiewa wiele jego piosenek.


Napisz opinię

Instrukcja obsługi pieska Jacósia - Andrzej Marek Grabowski, książka z autografem autora

Instrukcja obsługi pieska Jacósia
Ośmioletnia Kasia Słowik uwielbia psy. Niestety – nie może przygarnąć czworonożnego przyjaciela – na psa kategorycznie nie zgadza się jej tata. Jednak pewnego dnia zdarza się cud. Kasia w niezwykłych okolicznościach znajduje szczeniaczka, którym musi się zaopiekować.
Czy piesek zostanie w jej domu? 

miniavanti.pl poleca książki Andrzeja Marka Grabowskiego 

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.