Kulfon co z ciebie wyrośnie - Andrzej Marek Grabowski, książka z płytą CD i autografem autora Expand

Kulfon co z ciebie wyrośnie - Andrzej Marek Grabowski, książka z płytą CD i autografem autora

Nowy

Kulfon, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?! – te słowa znają nie tylko wszystkie dzieci, ale również dorośli. W książce znajdziecie dwadzieścia tekstów piosenek wraz z nutkami -największych przebojów z telewizyjnych programów Tik-Tak, Ciuchcia i Budzik. Ciekawscy czytelnicy dowiedzą się, jak powstały najsłynniejsze utwory Profesora Ciekawskiego.
miniavanti.pl poleca książki Andrzeja Marka Grabowskiego

Więcej szczegółów

1-3 dni

28,00 zł

brutto

Książka z autografem

Na Państwa życzenie, książka może być opatrzona autografem lub dedykacją autora. W tym celu należy skontaktować się ze sklepem, bezpośrednio po złożeniu zamówienia na książkę.

Kulfon, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?! – te słowa znają nie tylko wszystkie dzieci, ale również dorośli. Chyba każdy nucił także: Bursztynek, bursztynek znalazłam go na plaży i Pocałuj żabkę w łapkę. Autorem tekstów tych piosenek jest Andrzej Grabowski, czyli popularny Profesor Ciekawski. W książce znajduje się dwadzieścia przebojów z telewizyjnych programów Tik-Tak, Ciuchcia i Budzik. Ciekawscy czytelnicy dowiedzą się, jak powstały najsłynniejsze utwory Profesora. Zdradza on bowiem tajemnice swojego piosenkowego laboratorium! Do książki dołączona jest płyta, życzymy zatem nie tylko miłego czytania, ale też śpiewania razem z Kulfonem i Moniką, Fasolkami i kotem Budzikiem!

Autor: Andrzej Marek Grabowski

Ilustrator: Iwona Cała
ISBN: 978-83-7672-078-4
Oprawa: twarda
Ilość stron: 64
Kategoria wiekowa: 3+


Andrzej Marek Grabowski - ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Dla Telewizji Polskiej stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, m.in.:p Tik-Taka, Wyprawy Profesora Ciekawskiego, Ciuchcię i Budzik. Autor scenariuszy filmowych i kilkuset piosenek (m.in. Witaminki, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Bursztynek) oraz kilkunastu książek, z których powieść Zenek i mrówki została wpisana na Złotą Listę książek Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Współzałożyciela dziecięcego zespołu "FASOLKI", który śpiewa wiele jego piosenek.

Napisz opinię

Instrukcja obsługi pieska Jacósia - Andrzej Marek Grabowski, książka z autografem autora

Instrukcja obsługi pieska Jacósia
Ośmioletnia Kasia Słowik uwielbia psy. Niestety – nie może przygarnąć czworonożnego przyjaciela – na psa kategorycznie nie zgadza się jej tata. Jednak pewnego dnia zdarza się cud. Kasia w niezwykłych okolicznościach znajduje szczeniaczka, którym musi się zaopiekować.
Czy piesek zostanie w jej domu? 

miniavanti.pl poleca książki Andrzeja Marka Grabowskiego 

Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.