Abażury

Jest 44 produktów.
Showing 1 - 30 of 44 items
 • Abażur Auta dla fana motoryzacji
  YD

  Abażur idealny dla fana motoryzacji. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: wysokość 25cm; średnica 36cmminiavanti.pl poleca abażur Auta do chłopięcego pokoju

  239,00 zł
 • Abażur Elegance Kropeczki na szarym
  YD

  AbażurElegance Kropeczki na szarymAbażur z kolekcji Elegance. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  258,00 zł
 • Abażur Elegance porcelanowy róż
  YD

  AbażurElegance porcelanowy różAbażur z kolekcji Elegance. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  258,00 zł
 • Abażur Elegance porcelanowy szary
  YD

  AbażurElegance porcelanowy szaryAbażur z kolekcji Elegance. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  258,00 zł
 • Abażur Elegance porcelanowa mięta
  YD

  AbażurElegance porcelanowa mięta.Abażur z kolekcji Elegance. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  258,00 zł
 • Abażur Gwiazdki błękitne
  YD

  Abażur Gwiazdki błękitne.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Gwiazdy duże na miętowym
  YD

  Abażur Gwiazdy duże na miętowym.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju...

  238,00 zł
 • Abażur Romby miętowe
  YD

  Abażur Romby miętowe.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 27cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Romby szare
  YD

  Abażur Romby szare.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 27cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Plusy czarne
  YD

  Abażur Plusy czarne.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Plusy szare
  YD

  Abażur Plusy szare.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Plusy żółte
  YD

  Abażur Plusy żółte.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Trójkąty szare
  YD

  Abażur Trójkąty szare.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Trójkąty żółte
  YD

  Abażur Trójkąty żółte.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Półksiężyce czarne
  YD

  Abażur Półksiężyce czarne.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Półksiężyce szare
  YD

  Abażur Półksiężyce szare.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Koniczyna Marokańska miętowa
  YD

  Abażur Koniczyna Marokańska miętowa. Abażur inspirowany trendami designu z Nowego Yorku. Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.miniavanti.pl poleca lampy nie tylko do pokoju dziecięcego.  

  238,00 zł
 • Abażur Pepitka miętowa
  YD

  Abażur Papitka miętowa.Abażur z kolekcji Elegance. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  258,00 zł
 • Abażur Chmurki białe
  YD

  Abażur Chmurki białe.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Chmurki błękitne
  YD

  Abażur Chmurki błękitne.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 26cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Gwiazdy duże
  YD

  Abażur Gwiazdy duże.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Gwiazdki miętowe
  YD

  Abażur Gwiazdki miętowe.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Gwiazdki granatowe
  YD

  Abażur Gwiazdki granatowe.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Gwiazdki różowe
  YD

  Abażur Gwiazdki różowe.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Gwiazdki szare
  YD

  Abażur Gwiazdki szare.Abażur inspirowany trendami skandynawskiego designu. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  238,00 zł
 • Abażur Koniczyna Marokańska żółta
  YD

  Abażur Koniczyna Marokańska żółta.Abażur inspirowany trendami designu z Nowego Yorku. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju...

  238,00 zł
 • Abażur Koniczyna Marokańska turkusowa
  YD

  Abażur Koniczyna Marokańska turkusowa.Abażur inspirowany trendami designu z Nowego Yorku. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju...

  248,00 zł
 • Abażur Koniczyna Marokańska czarna
  YD

  Abażur Koniczyna Marokańska czarna.Abażur inspirowany trendami designu z Nowego Yorku. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju...

  238,00 zł
 • Abażur Koniczyna Marokańska szara
  YD

  Abażur Koniczyna Marokańska szara.Abażur inspirowany trendami designu z Nowego Yorku. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju...

  238,00 zł
 • Abażur Chevron granatowy
  YD

  Abażur Chevron granatowy.Abażur inspirowany trendami designu z Nowego Yorku. Zawieszenie do abażuru jest sprzedawane oddzielnie - patrz kategoria "akcesoria do abażurów". Zawieszenie można dobrać kolorem do abażuru lub do wnętrza.Wymiary abażuru: 25cm. wysokość, średnica 40cm.miniavanti.pl poleca abażury jako element wystroju nie tylko pokoju dziecięcego. 

  248,00 zł
Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.