Przebrania

Jest 6 produktów.
Showing 1 - 6 of 6 items

Filter by:

 • Korona
   

  Korona. Idealna dla Małej Księżniczki lub Małego Księcia.Filcowa korona jest wiązana z tyłu, dzięki czemu rośnie razem z jej właścicielem.Chylcie głowy poddani Wasz Król nadchodzi!!! miniavanti.pl poleca filcowe zabawki.   

  31,00 zł
 • Pistolet
   

  Pistolet, który nie skrzywdziłby nawet muchy.Filcowa zabawka dla małych gangsterów, wypchana ociepliną. Taki sam pistolet sprzedajemy w zestawie ze strojem "Pirat"miniavanti.pl poleca filcowe zabawki.   

  31,00 zł
 • Czarownica z księżyca
   

  Przebranie Czarownica.Przyleciała aż z księżyca... zwariowana Czarownica...Hokus-pokus, czary-mary ... Czarownica z księżyca wszystkich zachwyca!!!Strój składa się z: kapelusza w szpic i różdżki-gwiazdki. sklep miniavanti.pl poleca przebrania z filcu na co dzień i od święta!

  89,00 zł
 • Rycerz
   

  Przebranie Rycerz.Strzeżcie się wszyscy złoczyńcy!!! Nadjeżdża dzielny Rycerz należący do walecznego Klanu Wilków. Strój składa się z: hełmu, miecza, tarczy, zbroi i pasa. Strój Rycerza jest idealny dla śmiałków 3+.miniavanti.pl poleca przebrania z filcu na co dzień i od święta!

  129,00 zł
 • Pirat
   

  Przebranie Pirat.Uzbrojony po zęby Pirat - Władca mórz i oceanów, postrach żeglarzy. Niech strzeże się ten kto stanie z nim oko w oko!!! Strój składa się z: kapelusza, przepaski na oko, pasa, pistoletu, maczety i haka. Strój Pirata jest idealny dla śmiałków 3+, żądnych morkich przygód. miniavanti.pl poleca przebrania z filcu na co dzień i od święta!

  129,00 zł
 • Przebranie Strażak
   

  Przebranie Strażak.Najbardziej popularny zawód wśród małych chłopców. Zestaw Strażak zawiera 5 elementów: kask, gaśnicę, pas, toporek i walkie-talkie. Być strażakiem to marzenie każdego małego chłopca, więc spełnij jego marzenia!!!miniavanti.pl poleca przebrania z filcu na co dzień i od święta!

  129,00 zł
Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.