Łóżka dla dzieci/Kołyski

Jest 4 produktów.
Showing 1 - 4 of 4 items
 • Łóżko metalowe Skandi
  YD

  Łóżko metalowe Skandi Dostępne w trzech rozmiarach: 90x160cm; 90x180cm; 90x200cm Łóżko w skandynawskim stylu z prostym zagłówkiem i zanóżkiem, solidnie wykonane i starannie wykończone. Łóżko idealnie wpasuje się do wnętrz dziecięcych i młodzieżowych. Dostępne kolory: biały, turkusowy, szary, granatowy, czarny.miniavanti.pl poleca oryginalne, metalowe łóżka.

  990,00 zł
 • Łóżko metalowe Classic
  YD

  Łóżko metalowe Classic Dostępne w trzech rozmiarach: 90x160cm; 90x180cm; 90x200cm Łóżko w prostym stylu opatrzone zagłówkiem i zanóżkiem, solidnie wykonane i starannie wykończone. Łóżko idealnie wpasuje się do wnętrz dziecięcych i młodzieżowych. Dostępne kolory: biały, turkusowy, szary, granatowy, czarny.miniavanti.pl poleca oryginalne, metalowe łóżka.

  1 090,00 zł
 • Łóżko metalowe Wave
  YD

  Łóżko metalowe Wave Dostępne w trzech rozmiarach: 90x160cm; 90x180cm; 90x200cm Stylowe łóżko z zagłówkiem i zanóżkiem, solidnie wykonane i starannie wykończone. Łóżko idealnie wpasuje się do wnętrz dziecięcych i młodzieżowych. Dostępne kolory: biały, turkusowy, szary, granatowy, czarny.miniavanti.pl poleca oryginalne, metalowe łóżka.

  1 090,00 zł
 • Kołyska Luna

  Kołyska Luna.Prostota designu zapewnia bezpieczne i funkcjonalne użytkowanie kołyski od pierwszych dni życia dziecka. Spód kołyski jest wentylowany, dekoracyjne serca umieszczone na szczytach mebelka, są również podkładkami pod płozy. Na boku kołyski jest miejsce na imię dziecka - grawerowanie gratis. miniavanti.pl poleca kołyskę na niepowtarzalny prezent...

  1 190,00 zł
Accept

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce internetowej.